הרצאות להורים

הרצאה להורי הגן- שחשבת שאני לא מסתכל
הרצאה להורי הגן- שחשבת שאני לא מסתכל

הורים יקרים, כמה פעמים הייתם עסוקים במסכים במקום להיפרד יפה מהילדים? כמה פעמים הגעתם למסיבות בגן והייתם מאחורי המסכים במקום עם הילדים? כמה פעמים התכתבתם עם הורים אחרים על התנהלות הגן בקבוצות הוואטסאפ? כמה אתם מרגישים נוכחים-נעדרים בחיי הילדים בגלל השפעות המסכים? כולם מדברים על קשיים בגידול דור המסכים, אבל לא חושבים על מקום ההורים... המפגש יעסוק בהשפעות השימוש במסכים על היחסים בין הגננת, ההורים והילדים. במפגש יועלו הדילמות והקשיים סביב המסכים, לצד חשיבות ההורים כמודל לחיקוי עבור הילדים בדו

press to zoom
נופלים ברשת
נופלים ברשת

מהי משמעות המרחב הוירטואלי בחיי המתבגרים? מהם המודלים של ילדינו? מיהו חבר מוכר למול זר? כיצד הילדים והמתבגרים מתקשרים עם אחרים? מהן הסכנות הטמונות ברשת וכיצד נעזור להם להיות מודעים אליהן? זאת לצד התנהגויות סיכוניות של בריונות ברשת, חרם חברתי מצד הפוגע והקורבן כאחד. לבסוף, נלמד איך להישאר כתובת לצרכים, קשיים ובעיות עבור ילדינו.

press to zoom
לחשוב מחוץ לקופסא
לחשוב מחוץ לקופסא

התקשורת והמסכים מציעים לצעירים אפשרויות בלתי מוגבלות של ידע, תמונות וסרטונים. המסכים מעודדים אקטיביות, מעורבות ויצירתיות. האמנם? איך מנצלים את המסכים ללמידה וחשיבה יצירתית? איך חושבים מחוץ למסכים? איך מלמדים לצאת מתבניות ולחשוב מחוץ לקופסא באופן יצירתי וביקורתי?

press to zoom
את לא מחליטה עליי
את לא מחליטה עליי

יחסי הורים – ילדים. כיצד להיות הורה אפקטיבי ויעיל היום בעידן המודרני. כיצד נגרום לילדים שלנו לשתף איתנו פעולה מתוך מוטיבציה ורצון ולא להיכנס למציאות של "מאבקי כוח"

press to zoom
מי שולט בשלט
מי שולט בשלט

יחסים בין הורים וילדים בדור המסכים. איך מתמודדים עם דור המסכים? מיהו דור המסכים? מה מאפיין אותו?

press to zoom